Resultaten |
U18V -40kg (3) |
1. | Chloë VRINTS | JC DE BRES |
2. | Erin SEYNHAEVE | KJC AALST |
3. | Cato REYNS | MERKSEM JUDOCLUB |
U18V -44kg (5) |
1. | Eline DEBAERE | JC YAWARA OOIGEM |
2. | Fieke OLEMANS | JC SINT TRUIDEN |
3. | Camille D'HAESE | JC LEDE |
4. | Yana DE TURCQ | JC ROESELARE |
5. | Fran BOGAERT | JC LEDE |
U18V -48kg (6) |
1. | Celine RAMON | KON. IEPERSE JUDOCLUB NEKO |
2. | Britt BREEMEERSCH | JC JENOS KWAI HOOGLEDE |
3. | Sam WITTOUCK | JS KORTRIJK |
3. | Lenie VERTENTEN | JUDOKWAI KEMZEKE |
5. | Lene HULSMANS | JC OLYMPIA ZONHOVEN |
5. | Evy JANSSENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U18V -52kg (12) |
1. | Luna VERFAILLIE | JS ASAHI GITS |
2. | Lotte LICATA | JS LUMMEN |
3. | Georgina LAMB | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
3. | Diana AKHMETOVA | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Benthe AERTS | JC VOSSELAAR! |
5. | Jana NERI | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
7. | Lotte VANDEVOORT | JC EDO |
7. | Phebe DELAERE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
U18V -57kg (20) |
1. | Malissa VERGOTE | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
2. | Angelina BOMBELLO | JC EEKLO |
3. | Rhune DUJARDIN | JC JENOS KWAI HOOGLEDE |
3. | Giulia DE KREUK | ANTWERPEN UNITED JUDO |
5. | Sofie VAN DE PUTTE | JC LENNIK |
5. | Emilien DEMEULENAERE | JC EERNEGEM |
7. | Katrijn GOETHALS | JC EERNEGEM |
7. | Sara VER EECKE | JC ARDOOIE |
U18V -63kg (16) |
1. | Elise SMEKENS | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Alessandra BOMBELLO | JC EEKLO |
3. | Jutta VANBRABANT | JS ASAHI GITS |
3. | Marthe DANNEEL | KON. IEPERSE JUDOCLUB NEKO |
5. | Kara MINTJENS | JC HIRANO BRECHT |
5. | Morgane GARREYN | KON. IEPERSE JUDOCLUB NEKO |
7. | Evi PERSYN | JUDO KWAI MOORSELE |
7. | Nore HENDRIKX | JC SPORTING NEERPELT |
U18V -70kg (13) |
1. | Rachel RAMMANT | JC ARDOOIE |
2. | Zoë Mayra DESMET | JC EERNEGEM |
3. | Caithlyn SLANGEN | JC KODOKAN LANAKEN |
3. | Alicia THIAM | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Naomi VAN DEN BOSCH | MERKSEM JUDOCLUB |
5. | Mauke NOBLESSE | JS LUMMEN |
7. | Aliya MATHIS | MERKSEM JUDOCLUB |
7. | Emily BUYSROGGE | JC SINAAI |
U18V +70kg (8) |
1. | Jolien PIETRASIK | JC KIICHI-SAI MAASLAND |
2. | Finne QUIRYNEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Sare GEENTJENS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Romy GEERTS | JC ZWIJNDRECHT |
5. | Laura RENAP | YOSHI-KAN HEIST-OP-DEN-BERG |
5. | Mariama TRAORE | JC KODOKAN LANAKEN |
7. | Anneleen DIDDEN | JC GRUITRODE |
7. | Fran NAESSENS | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
U18M -42kg (15) |
1. | Olivier NAERT | JC KOKSIJDE |
2. | Luka DEBAERE | JC BANZAI NAZARETH |
3. | Bram PLETINCKX | JC GOOIK |
3. | Demian HENDRIX | JC OUD-TURNHOUT |
5. | Jachja MIRZAEV | JT ALEN |
5. | Kobe PETERMANS | JC SINT TRUIDEN |
7. | Lander PEETERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
7. | Thomas MIGNAUW | JC ZWEVEGEM |
U18M -46kg (11) |
1. | Wajdi VAN DE VEIRE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Sidy DAMBALE | JC KOOLSKAMP |
3. | Ibrahim JACHICHANOV | JC ARDOOIE |
3. | Adam ZAKARIEV | JC HERENTHOUT |
5. | Matthis BAUWENS | JC ZELE |
5. | Brent JACOBS | JS LUMMEN |
7. | Hadi ABBAS | JC KAPELLE O/D BOS |
7. | Lennert DE GENDT | JUDOKWAI KEMZEKE |
U18M -50kg (13) |
1. | Ray MARINX | JC ARDOOIE |
2. | Emile MERDIN | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Ward HOUTHOOFD | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Xander SIMOENS | JC BANZAI NAZARETH |
5. | Fuat APTI | JC BUJIN WILRIJK |
5. | Joran BARRA | JC YAWARA OOIGEM |
7. | Pieter-Jan DE SMIJTER | JC BANZAI NAZARETH |
7. | Wout HAAGDORENS | JS PARK BRASSCHAAT |
U18M -55kg (18) |
1. | Robbe DEMETS | JC KOKSIJDE |
2. | Deny ALTEMIROV | JC GENT-DRONGEN |
3. | Ward APPELS | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Tom VANNESTE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
5. | Ard VERELST | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Rens VALY | JS LUMMEN |
7. | Göran MORTIER | JC GENT-DRONGEN |
7. | Robin VAN DEN BRUEL | JITSU-KWAI HAMME |
U18M -60kg (19) |
1. | Ghèron LECOMPTE | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
2. | Zelemkhan BATCHAEV | JT ALEN |
3. | Alexander TSEBOYEV | JC TIELT |
3. | Ibe VERELST | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Lars JERONIMO | JS REET |
5. | Seljamir ALJIJA | JC HERZELE |
7. | Audric DECUYPER | JC ST PIETERS LEEUW |
7. | Bo DELBECQUE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
U18M -66kg (19) |
1. | Remi DECORTE | JC KOKSIJDE |
2. | Aymeric VANSTEENKISTE | JC KOKSIJDE |
3. | Lars BERRENS | JC ARENDONK |
3. | Muslim ADASHEV | JITSU-KWAI HAMME |
5. | Jonas TRUYERS | JS LUMMEN |
5. | Pieter-Jan DHOOGHE | JC SINAAI |
7. | Seppe VAN MEIRVENNE | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Matthis VAN RANSBEKE | JC IPPON BUGGENHOUT |
U18M -73kg (16) |
1. | Jarne DUYCK | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Robin VAN LANGENHOVE | JC EVERGEM |
3. | Cedric DEJAEGERE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Israpil NESIRKOYEV | JT INTERNATIONAL |
5. | Roel LOMBAERTS | JC YOSHI KAN HOFSTADE |
5. | Yeska BURICK | JS GERAARDSBERGEN |
7. | Stijn BROOTHAERS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
7. | Kobe PEETERS | JC EDO |
U18M -81kg (13) |
1. | Ilman NESIRKOYEV | JT INTERNATIONAL |
2. | Jef BRUGGEMAN | JC KOKSIJDE |
3. | Maarten MONTEYNE | JC KOKSIJDE |
3. | Warre DENYS | JC JENOS KWAI HOOGLEDE |
5. | Harlando STOLK | JC AGGLOREX LOMMEL |
5. | Jona DE NEVE | JC NEVELE |
7. | Jonas JANSSENS | JC BOECHOUT |
7. | Nils DE BOLLE | JC GOOIK |
U18M -90kg (4) |
1. | Lucas VANHOUTTE | JC HIRANO BRECHT |
2. | Younes BOUKICH | JC SANDOKAN MECHELEN |
3. | Pieter BRAECKMANS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Jules VANRYCKEGHEM | KON. IEPERSE JUDOCLUB NEKO |
U18M +90kg (7) |
1. | Jakub FRATCZAK | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Henri TEMMERMAN | KANO KWAI LAARNE |
3. | Karel DEREERE | JC LICHTERVELDE |
3. | Matthias BAES | JC ONI PUURS |
5. | Jason DEHING | JC KUMIUCHI BERLARE |
5. | Brent DE MEERSMAN | JS BERREVOESJ |
7. | Mohamed EL AMRITE | SAMOERAI RONSE |
U21M -55kg (10) |
1. | Benjamin ALJIJA | JC HERZELE |
2. | Steven SCHRAM | JC OLYMPIA BRUGGE |
3. | Nathan DECUYPER | JC ST PIETERS LEEUW |
3. | Maxime SUTTER | JITSU-KWAI HAMME |
5. | Jonas GEERTS | JITSU-KWAI HAMME |
5. | Tibo VAN DEUREN | JC YOSHI KAN HOFSTADE |
7. | Sam JANSSEN | JC GRUITRODE |
7. | Robin GOETHALS | JC EERNEGEM |
U21M -60kg (10) |
1. | Jos BRUGGEMAN | JC KOKSIJDE |
2. | Jonas VANDEWALLE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Arne BREEMEERSCH | KON. IEPERSE JUDOCLUB NEKO |
3. | Henrik VAN NIJLEN | JC OUD-TURNHOUT |
5. | Magomed BAYKHADZHIEV | JT INTERNATIONAL |
5. | Henrik YESAYAN | JS PARK BRASSCHAAT |
7. | Wout ROMAN | SAMOERAI RONSE |
7. | Tom TANDECKI | JC MANSIO |
U21M -66kg (14) |
1. | Belmin VALK | JC ARDOOIE |
2. | Dries PONNET | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Jonas JACOBS | JC HERZELE |
3. | Mauro MARTIN | JC GRUITRODE |
5. | Ruben MARTENS | JC HERZELE |
5. | Jarne LATTRÉ | JC TIELT |
7. | Jarne VAN DER AA | JITSU-KWAI HAMME |
7. | Izaak BOGAERT | JC HOKKAIDO LOCHRISTI |
U21M -73kg (16) |
1. | Aslanbek KAGERMANOV | JC KOKSIJDE |
2. | Robin DE LAAT | JUDOKWAI KEMZEKE |
3. | Daan LUYTEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Sammy DONCKELS | JC LEDE |
5. | Bryan JEETUN | JC ST PIETERS LEEUW |
5. | Andrew VERMEULEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Favor GOOSSENS | JC HERZELE |
7. | Simon VAN DE VELDE | KANO KWAI LAARNE |
U21M -81kg (17) |
1. | Karel FOUBERT | JC OLYMPIA BRUGGE |
2. | Jitse VAN DEN HERREWEGEN | JC HERZELE |
3. | Pieter VANDYCK | JC GRUITRODE |
3. | Neil DE LAAT | JUDOKWAI KEMZEKE |
5. | Berne DE DONDER | SAMOERAI RONSE |
5. | Amiran GIZOYEV | JC KOKSIJDE |
7. | Kobe VAN EYNDE | JITSU-KWAI HAMME |
7. | Gaston RAMMANT | JC KOKSIJDE |
U21M -90kg (10) |
1. | Jason GOEMINNE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Momodou THIENPONT | JS REET |
3. | Robin CLEMENT | JC GENT-DRONGEN |
3. | Jarno DEWULF | JC COBRA LENDELEDE |
5. | Nikita ULENS | JC HERZELE |
5. | Senne VANCOILLIE | JC JENOS KWAI HOOGLEDE |
7. | Michaël DEHING | JC KUMIUCHI BERLARE |
7. | Lasha DAMENIA | JT INTERNATIONAL |
U21M -100kg (9) |
1. | Daan BAEKE | JC OLYMPIA BRUGGE |
2. | Ruben DESMET | JC EERNEGEM |
3. | Wannes DE VIAENE | JC ST MARTENS LATEM |
3. | Matthias VAN COTTHEM | JC GOOIK |
5. | Ziedullo RAKHIMOV | JT INTERNATIONAL |
5. | Nasrudin ZAKARIEV | JC HERENTHOUT |
7. | Jonas LUYPAERTS | JC MARODI ZEDELGEM |
7. | Dylan DEHING | JC KUMIUCHI BERLARE |
U21M +100kg (3) |
1. | Arthur TEMMERMAN | KANO KWAI LAARNE |
2. | Ray BOUCHERY | JC TERVUREN |
3. | Jordi DE ROECK | JC SAMURAI EINDHOUT |